Web sitemiz firma rehberi olarak kurulduğu günden bu yana Maraş ilini en iyi şekilde tanıtmayı ve siz fimra sahiplerinin reklam yapmasını kolaylaştırıyor. Kahramanmaraş; konum olarak nüfus olarak sürekli gelişiyor ve bu yüzden şehrimiz durmayan bir hareketlilik içerisinde. Bu bilinç ile siz firma sahipleri ve ziyaretçilerimizin işini kolaylaştırmak için Maraş’ın en önemli firmalarını web sitemiz aracılığıyla  potansiyel müşterilerle buluşturuyoruz.

Kahramanmaraş Firma Rehberi olarak 2019 yılından buyana kaliteli ve uzman ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Firma rehberi; şehrimizdeki firma, işyeri, fabrikalar gibi işletmeleri tanıtma gayesi ile açıldı. Sizde firma rehberimize ücretsiz bir şekilde firmanızı ekleyerek kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Firmalar potansiyel müşterileriniz için kategorisel olarak ayrıldı. Bu sayede restoran, otel, cafe, market, AVM, giyim ya da herhangi bir işletmeyi kolay bir şekilde bulunabilecek.

Sizde firmanızı hemen maraş firma rehberi’ne eklemek isterseniz Firma Ekle sayfasını ziyaret ederek kolayca işletmenizi ekleyebilirsiniz. Ekleme işleminden sonra firmanız bir moderatör tarafından kontrol edilerek onaylanır. Eğer daha önce firmanızı eklediyseniz ve firmanızın özel olarak reklamını yapmak isterseniz reklam paketlerimizden istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.